O nás

M&M PLOTY s.r.o. - kompletní systém oplocení

 

Společnost M&M PLOTY s.r.o. se zabývá prodejem a montáží kompletního systému oplocení rodinných domů, zahrad, sadů, průmyslových objektů, administrativních budov a veřejných prostranství. Zajišťujeme také stavbu oplocení na klíč.
V sortimentu našich produktů naleznete levné pletivo a svařované pletivo pro oplocení rodinných domů, zahrad a sadů, doplněné o plotové sloupky a příslušenství k pletivům.
Kromě nejoblíbenějšího čtyřhranného pletiva nechybí v našem sortimentu ani průmyslové oplocení vhodné pro firemní areály, sportoviště či veřejné budovy. Stále více se panelové ploty využívají také k oplocení rodinných domů a zahrad. Dále v našem sortimentu naleznete také lesnické pletivo k oplocení silnic, dálnic a lesnických obor.
Specializujeme se také na okrasné kovové oplocení včetně montáže. Kompletní přehled produktů naleznete také v našem internetovém obchodě eshop.mmploty.cz.

Proč si vybrat nás

1

Kalkulace
Kalkulace materiálu na míru zcela zdarma a nezávazně. Připravíme pro Vás cenovou nabídku na stavbu oplocení na klíč nebo dodávku materiálu přímo na Váš pozemek. Vyplňte jednoduchý formulář poptávky a cenovou nabídku Vám zašleme obratem na mail.

2

Cena
Garantujeme Vám ceny na úrovni nejlepších cen oplocení v ČR. Pravidelně zařazujeme vybrané produkty do akčních cen. Nenechte se uspokojit slogany ostatních prodejců, že jsou nejlevnější a nechejte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku na dodávku oplocení.

3

Kvalita
Klademe velký důraz na kvalitu námi dodávaných materiálů. Všechny naše produkty podléhají ve výrobě přísné kontrole, tak aby splňovaly předepsané normy a požadavky na dlouholetou životnost. Kvalita materiálu a spokojenost zákazníků je pro nás nejdůležitější.

4

Montáž
Pro správnou funkci oplocení je důležitá také jeho montáž. Zaměření, vrtání děr, betonáž sloupků a další činnosti, které je nutné při realizaci oplocení správně a pečlivě provést. Disponujeme vlastními zkušenými montážníky. Přenechte starosti se stavbou oplocení na nás.

KONTAKTUJTE NÁS